Kontakt

Jastim Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 144
02-305  Warszawa

KONTAKT

DZIAŁ TRANSPORTU KRAJOWEGO

Jarosław Słowiński
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 605 051 053 

DZIAŁ TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Damian Podgrudny
dyrektor ds. transportu i spedycji
tel.kom.: +48 605 865 455
d.podgrudny@jastim.pl

Michał Grabiec
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 605 079 335
m.grabiec@jastim.pl

Aleks Danilevich
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 609 077 099
a.danilevich@jastim.pl

Michał Kłaczany
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 697 039 933
m.klaczany@jastim.pl

Sebastian Steinert
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 691 690 023
s.steinert@jastim.pl

Yuliya Markautsova
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 697 690 953
y.markautsova@jastim.pl

Robert Idzik
Specjalista ds. transportu
tel.kom.: +48 607 737 797
r.idzik@jastim.pl

DZIAŁ HANDLOWY TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Katarzyna Bakunowicz
Manager ds. Kluczowych klientów
tel.kom.: +48 609 500 536
k.bakunowicz@jastim.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Wróblewski
Szef Działu
tel.kom.: +48 691 945 221

Seweryn Kalinowski
Specjalista ds. technicznych
tel.kom.: +48 607 876 780
s.kalinowski@jastim.pl

Paweł Sapigórski
Specjalista ds. rozliczeń kierowców
tel.kom.: +48 691 690 295
p.sapigorski@jastim.pl

Jakub Słowiński
Specjalista ds. technicznych
tel.kom.: +48 693 444 441
k.slowinski@jastim.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Marzena Legun
Glówna księgowa
tel.kom.: +48 607 077 116
m.legun@jastim.pl

Dorota Stępień
księgowa
tel: +48 22 823 63 87  wew. 103
d.stepien@jastim.pl

Anastasiia Kozlova
Młodsza księgowa
tel.: +48 22 823 63 87 wew. 103
a.kozlova@jastim.pl

Aliaksandra Paliashuk
Specjalista ds. rozliczeń
tel.kom.: +48 609 762 666
a.paliashuk@jastim.pl

Klaudia Pątek
Speclista ds. rozliczeń
tel.kom.: +48 603 036 654
k.patek@jastim.pl

Sylwia Ziółkowska
Specjalista ds. rozliczeń
tel.kom.: +48 691 690 067
s.ziolkowska@jastim.pl

 

DZIAŁ KADR

Elżbieta Sucharzewska
tel.kom.: +48 609 687 809​
e.sucharzewska@jastim.pl